ROZHODČÍ: FIALA - CHLUMECKÝ, VALTA

DIVÁCI  : 1000

Komentář

Sport 22.9.97
Hosté zlobili favorizované domácí po celé utkání. Vytvořili si více brankových příležitostí, které trestuhodným způsobem zahazovali, resp. si vylámali zuby na výtečném brankáři Chladovi. Ten podal extraligový výkon zejména při čtyřech samostatných nájezdech Michálka a Kostelňáka. Jednou pomohla kralupskému brankáři pravá tyčka, jeho protějšku Trvajovi hned dvakrát. Vítězství Kaučuku bylo tak do jisté míry šťastné.

Mladá Fronta DNES - 22.9.97
Až do úvodní branky, kterou vsítil ve 36. minutě domácí Bláha, měli hosté daleko více příležitostí jít do vedení. "V této fázi zápasu jsme chybovali v obraně. Naštěstí nás v brance podržel výborný Chlad," hodnotil prvních čtyřicet minut manažér kralupského klubu Jindřich Merfait. Měl na mysli především čtyři sólové nájezdy havířovských Michálka a Kostelňáka. Chlad skutečně čaroval v jednom případě mu pomohla tyčka. Hosty nezlomila ani Glabazňova branka na 2:0, až do závěrečné sirény doráželi na kralupskou branku, a když v 51. minutě Pavlík snížil, sáhli v závěru k power-play. Domácí obránci však nepovolili, a navíc měli v zádech skvělého Chlada.