ROZHODČÍ: HORÁK M. - ŘEŠÁTKO, ONDRÁŠEK

DIVÁCI  : 963

Komentář

Mladá Fronta DNES - 17.11.1997
Po delší době domácí před vlastním publikem získali oba body, když se o jejich vítězství rozhodlo během dvou minut ve druhé třetině. Dvěma rychlými góly v polovině utkání útočníci vyhnali z branky gólmana hostů Kučírka a vytvořili si rozhodující náskok.

Na dobrý výkon z Písku navázali v utkání s Třebíčí hráči Kaučuku Kralupy, kteří před vlastním publikem vyhráli jednoznačně 4:1. "Velmi dobře jsme hráli zejména v první třetině, nedávali jsme ale góly," konstatoval domácí trenér Zdeněk Müller.
První třetinu Kralupští vyhráli pouze 1:0. O výsledku utkání se rozhodlo ve druhé části hry, kdy na tři domácí střelecké úspěchy dokázali hosté odpovědět pouze jednou. "Paradoxně jsme v těch chvílích hráli hůř než prvních dvacet minut," podotkl trenér Müller. "Soupeř si vytvořil některé příležitosti, ale už poněkolikáté nás v poslední době podržel gólman Chlad," pochválil strážce branky Kaučuku jeho trenér.
Kralupští hráči konečně prolomili neúspěšnopu sérii čtyř utkání bez vítězství, v níž dvakrát ta sebou prohráli na vlastním ledě. "Už jsme potřebovali vyhrát jako sůl," potvrdil Zdeněk Müller. "Věřím, že teď se to obrátí a my zase pojedeme," dodal.

Sport - 17.11.1997
Už v 58. vteřině otevřel Müller skóre a hlouček skalních fanoušků skandoval: Deset ! V dalších minutách však domácí připomínali pokerového hráče, který prohazardoval nejednu příležitost ke zvýšení náskoku, dokonce navzužil ani dvouminutovou přesilovku čtyři na tři. Třebíčští se stále častěji osmělovali, nejen Bakus, ale i další hráči však nedokázali prostřelit výborného Chlada. Nedáš - dostaneš potrestali Kralupští v rozmezí 48 vteřin dvěma góly.