Dnes je: Neděle 29. března 2015

Aktuálně
Naše hry
Členové
Historie
Kontakt
 
Aktuálně


Ples

Máme rádi Lednový underground

Jedna z mála kralupských akcí, na které se nepředvádíme,

ale přijdeme si ji  sami užííít. Přijďte také!

 

Sobota 10. ledna 2015 ve 20.30 hod. - Ústaf Brno - Vytrženo z čítanky /KD Vltava/

Brněnské uskupení Ústaf v rámci brněnského alternativního divadla, stejně jako na národní možná na evropské úrovni patří k souborům, které kontinuálně s pečlivostí tříbí žánr „voicebandu“, Jeho prorokem byl kontroverzní český avantgardní divadelní experimentátor E. F. Burian, který jím oslňoval na světových přehlídkách.

Taková příležitost oslnění nepřichází každý den, a proto zveme všechny diváky, kteří mají rádi rytmus, poezii, hru se slovy, voiceband. Existuje mnoho definicí voicebandu, ale jen jedna je správná - zažít to na vlastní kůži....malý závdavek ze společného představení v roce 2012.

https://www.youtube.com/watch?v=qm558jwSVN0

Zeptejte se hada proč je všechno dada...

Těšíme se na společný zážitek.

DS Scéna Kralupy

Naše projekty


Další ročník festivalu se uskuteční

13. a 14. června 2014.

www.kralupy.cz/zavodou


Jistě Vás, zvídavé hlavy, uprostřed pošmourného, sychravého podzimního počasí zneklidňuje, možná i lehce znervózňuje, takové podivné slovo jako je „tyjátjátra”.Nenechte si tím zkazit náladu, neboť sami autoři vlastně nevědí, jak taková tyjátjátra vypadá.Každopádně během rozjímání o tom, co to je a jak to vypadá, se přijďte podívat na skvělá tyjátjáterní divadelní představení, které Vám naše tyjátjáterní společnost předkládá ke shlédnutí!

www.kralupy.cz/tyjatjatra