Dnes je: Středa 29. března 2017

Aktuálně
Naše hry
Členové
Historie
Kontakt
 
Aktuálně


7.4.2017 20:00 KD Vltava

DS Ty-já-tr/HROBESO Praha
Robin Hawdon: Dokonalá svatba
...když jedna šílená situace stíhá druhou… Zběsilá situační komedie o svatbě, jakou jste ještě nezažili. Je ráno. Billovi začíná svatební den. Předchozí večer zapíjel s kamarády svobodu. Za chvíli ho má přijít vzbudit jeho nevěsta. Jenže ouha! Zjišťuje, že pod peřinou je s ním neznámá dívka. Tak tahle kocovina bude mít říz... Nemaluj tchýni na zeď!
80 Kč

 

Divadelní festival Za Vodou 16. - 17.6.2017

Těšit se můžete na premiéru DS Scéna Kralupy, skvělou komedii Zmrazovač Kočovného divadla Ad Hoc, kterou pro velký úspěch opakujeme (a nenechte se odradit, že komedie to je operní, Adhoci za návštěvu fakt stojí), černou komedii nejlepšího současného irského autora Martina McDonagha Poručík z Inishmoru, DJ Psycha a mnoho dalších.


Naše projekty


Další ročník festivalu se uskuteční

16. - 17. června 2017.

www.kralupy.cz/zavodou


Jistě Vás, zvídavé hlavy, uprostřed pošmourného, sychravého podzimního počasí zneklidňuje, možná i lehce znervózňuje, takové podivné slovo jako je „tyjátjátra”.Nenechte si tím zkazit náladu, neboť sami autoři vlastně nevědí, jak taková tyjátjátra vypadá.Každopádně během rozjímání o tom, co to je a jak to vypadá, se přijďte podívat na skvělá tyjátjáterní divadelní představení, které Vám naše tyjátjáterní společnost předkládá ke shlédnutí!

www.kralupy.cz/tyjatjatra