Dnes je: Sobota 23. srpna 2014

Aktuálně
Naše hry
Členové
Historie
Kontakt
 
Aktuálně


Pozor, pozor. Festival ZA VODOU má už kompletní, nabitý a již počtrnácté neodolatelně přitažlivý program, který zahájí profíci z Prahy.

 A Studio Rubín uvede Zakázané uvolnění dramatika Petra Kolečka v režii Daniela Špinara. Nabízí se vám jedinečná možnost srovnání: Příběh unesené nevěsty v době, kdy všechny pořádné hospody žijí hokejovým zápasem Češi  vs. Slováci, se v Rubínu hraje už skoro dva roky. Teď ale Zakázané uvolnění také uvádí do kin režisér Jan Hřebejk. (premiéra je týden před ZA VODOU). Co bude lepší? Životnější? A kde to bude nevěstě víc slušet? Melodrama se naživo odehraje na baru v divadelní klubovně, tradiční komorní scéně festivalu.

Za vodou vás ale vytáhne i .... 

www.kralupy.cz/zavodou

 

Naše projekty


Další ročník festivalu se uskuteční

13. a 14. června 2014.

www.kralupy.cz/zavodou


Jistě Vás, zvídavé hlavy, uprostřed pošmourného, sychravého podzimního počasí zneklidňuje, možná i lehce znervózňuje, takové podivné slovo jako je „tyjátjátra”.Nenechte si tím zkazit náladu, neboť sami autoři vlastně nevědí, jak taková tyjátjátra vypadá.Každopádně během rozjímání o tom, co to je a jak to vypadá, se přijďte podívat na skvělá tyjátjáterní divadelní představení, které Vám naše tyjátjáterní společnost předkládá ke shlédnutí!

www.kralupy.cz/tyjatjatra