Startovní listina NKZ
(včetně dohlášek podaných na místě závodu)
STARTOVNÍ LISTINA KATEGORIE K1M
Startovní Registrační Věková Jméno Rok Výkonostní Oddíl
číslo číslo kategorie narození třída
------------------------------------------------------------------------------
1 01210 MRŮZEK David 1976 1 D Brandýs
2 01417 PRELL Pavel 1976 1 Kralupy
3 00906 BILÝ Petr 1981 1 USK Praha
4 01231 ŘEJHA Jiří 1981 1 D Brandýs
5 11960 KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc
6 01228 DS KUBRIČAN Lukáš 1984 1 D Brandýs
7 04201 DS BENEŠ Jindřich 1985 1 KVS Sušice
8 03433 BUCHTEL Martin 1982 +2 Hubertus
9 03402 DM BUCHTEL Michal 1986 +2 Hubertus
10 04220 TAIŠL Filip 1976 +2 KVS Sušice
11 00969 DS PŘINDIŠ Adam 1985 +2 USK Praha
12 00924 DM HILGERT Luboš 1986 2 USK Praha
13 00942 DM HRADÍLEK Vavřinec 1987 +2 USK Praha
14 01235 KUBRIČAN Pavel 1983 +2 D Brandýs
15 03426 TŮMA Martin 1972 +2 Hubertus
16 00833 POUR Vladimír 1982 +2 S Žižkov
17 07413 VS REICHENAUER Antonin 1956 +2 Sokolov
18 04228 MÍKA Patrik 1975 +2 KVS Sušice
19 05218 SAJDL František 1970 +2 L Žatec
20 07709 SUCHÝ Ondřej 1979 +2 K Branik
21 01442 GORECKÝ Petr 1981 +2 Kralupy
22 04931 SEDLMAIER Aleš 1980 +2 Roudnice
23 00816 MÍKA Viktor 1977 +2 S Žižkov
24 05520 POLÍVKA Radek 1980 +2 Sl Hr Kr
25 04231 AUSTIN Kevin 1975 +2 KVS Sušice
26 01403 DS VOVES Ladislav 1985 +2 Kralupy
27 02316 KYRIÁN Luděk 1978 +2 SK VS ČBu
28 00988 JANČAR Filip 1976 2 USK Praha
29 02340 DM LENC Miroslav 1986 2 SK VS ČBu
30 04607 VM ŠIMEK Miroslav 1959 2 Jablonec
31 03502 BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sl KVary
32 02718 DS VOJTA Jiří 1985 +2 Ot Strak
33 01402 KOVÁRNÍK Lukáš 1977 +2 Kralupy
34 01218 ŠVEJDA Jan 1974 +2 D Brandýs
35 12220 VM NEUGEBAUER Roman 1965 +2 NH Ostrava
36 04216 VM GALUŠKA Vladislav 1965 +2 KVS Sušice
37 07706 KAŠPAR Jan 1982 2 K Braník
38 03628 HAMÁK Miloslav 1982 +2 Klatovy
39 02713 DS ZEMAN Ondřej 1985 2 Ot Strak
40 13501 BEDNÁREK Jan 1983 +2 Zábřeh
41 03939 MULAČ Viktor 1975 +2 L Plzeň
42 00713 KLEČÁK Martin 1969 2 Tech Praha
43 00127 MARTIN Václav 1971 2 Boh Praha
44 12282 PŠENICA Rostislav 1980 +2 NH Ostrava
45 04308 ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č Lípa
46 02719 ZS VONDRA Jan 1988 2 Ot Strak
47 06101 VM ADAMEC Antonín 1963 +3 Třebech
48 04938 BETKA Tomáš 1983 2 Roudnice
49 12201 DM HÁJEK Michal 1986 +2 NH Ostrava
50 02702 BÍZEK Zdeněk 1971 2 Ot Strak
51 07702 KLIER Martin 1973 2 K Braník
52 11966 DM KOBLIHA Martin 1986 2 Olomouc
53 13304 DM KOZUMPLÍK Matouš 1986 2 Veselín/M
54 11940 KRATOCHVÍL Petr 1971 +2 Olomouc
55 03631 DS KUBÁT Jiří 1984 2 Klatovy
56 06030 MAREK Aleš 1978 2 Trutnov
57 06119 VS MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech
58 02219 ZS MEJTA Daniel 1988 2 SK VS ČBu
59 11947 DS NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc
60 01421 VM NOVÁK Jindřich 1964 2 Kralupy
61 04233 VM PTAŠNIK Vladislav 1963 2 KVS Sušice
62 04322 VM ŠEDIVÝ Václav 1966 +2 Č Lípa
63 02207 DM STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2 SK VS ČBu
64 03955 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 L Plzeň
65 12140 DM ŽÁK Jiří 1986 +2 KK Opava
66 02205 ZS KUNA Alois 1988 +3 SK VS ČBu
67 01101 BÁČA Milan 1973 2 KK Brandýs
68 00166 ZAPLETAL Matěj 1973 2 Boh Praha
69 01232 BAUSTEIN David 1976 2 D Brandýs
70 01424 KYSELA David 1977 2 Kralupy
71 01207 MRŮZEK Kamil 1977 2 D Brandýs
72 03915 BOŘEK Michal 1978 2 L Plzeň
73 06011 HORYNA Lukáš 1980 2 Trutnov
74 11980 VANĚČEK Jiří 1980 2 Olomouc
75 03514 BLAHNÍK Miroslav 1981 2 Sl KVary
76 00940 KLÍR Ota 1981 2 USK Praha
77 01441 FELIX Petr 1982 2 Kralupy
78 07704 KUBÁT Jan 1982 2 K Braník
79 12183 DM MRŮZEK Ondřej 1987 2 KK Opava
80 11945 DS VANĚČEK Petr 1984 2 Olomouc
81 11901 DM NĚMEC Pavel 1987 2 Olomouc
82 06232 DS ZAPLATÍLEK Jakub 1984 2 Turnov
83 11971 ZS SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc
84 02210 ZS STACH Daniel 1988 2 SK VS ČBu
85 12222 VM HÁJEK Roman 1963 +3 NH Ostrava
86 03926 WEISSAR Petr 1970 +3 L Plzeň
87 05321 TROCH Petr 1971 +3 Dv Král
88 06110 HOŘEJŠÍ Petr 1973 +3 Třebech
89 05327 KUCHAŘ Jaromír 1974 +3 Dv Král
90 12124 ROUSEK Martin 1975 +3 KK Opava
91 03934 OSUSKÝ Zdeněk 1983 +3 L Plzeň
92 03326 DS CHOD Ondřej 1984 +3 Blovice
93 19929 DM PELIKÁN Šimon 1986 +3 Olomouc
94 03305 DM POLÍVKA Jan 1986 +3 Blovice
95 06126 DM VLASÁK Jan 1986 +3 Třebech
96 11912 DM GREGOR Čeněk 1987 +3 Olomouc
97 07505 DM JESLÍNEK Jakub 1987 +3 Tachov
98 00934 DM MASARE Vít 1987 +3 USK Praha
99 06120 DM MĚCHURA Jiří 1987 +3 Třebech
100 13532 DM STRYK Jakub 1987 +3 Zábřeh
101 02208 DM WEBER Oldřich 1987 +3 SK VS ČBu
102 11995 ZS GÁBA Václav 1988 +3 Olomouc
103 02245 ZS HAGIWARA Takahiro 1988 +3 SK VS ČBu
104 13307 ZS JORDÁN Tomáš 1988 +3 Veselín/M
105 10816 ZS MACHAČ Jiří 1988 +3 D Kounice
106 11975 ZS STIBOR Jiří 1988 +3 Olomouc
107 12109 ZS KOTAČKA David 1989 +3 KK Opava
108 04340 ZS MARŠÁK Ondřej 1989 +3 Č Lípa
109 10827 ZS RYGEL Marek 1989 +3 D Kounice
110 03441 ZS SÝKORA Michal 1989 +3 Hubertus
111 12438 VS SLÁMA Slavomír 1955 3 SK Přerov
112 05212 MILYÁN Daniel 1971 3 L Žatec
113 00950 KRISTL Vladimír 1972 3 USK Praha
114 04924 HEK Pavel 1976 3 Roudnice
115 00808 HORÁK David 1976 3 S Žižkov
116 06039 MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov
117 00179 SKLENÁŘ Pavel 1980 3 Boh Praha
118 01233 DAMBORSKÝ Libor 1982 3 D Brandýs
119 00963 SUCHÝ Jan 1983 3 USK Praha
120 04926 DS PODZIMEK Michal 1984 3 Roudnice
121 12423 DS KONDLER Miloslav 1985 3 SK Přerov
122 03233 DS PINKER Petr 1985 3 Staňkov
123 06104 DM ČECH Petr 1986 3 Třebech
124 03956 DM BAŽANT David 1987 3 L Plzeň
125 04932 DM CHLÁDEK Václav 1987 3 Roudnice
126 01405 DM DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy
127 11946 DM KARAFIÁT Marek 1987 3 Olomouc
128 10347 DM OKŘINA Tomáš 1987 3 Spoj Brno
129 04925 DM PODZIMEK Slávek 1987 3 Roudnice
130 06007 DM SCHARFEN Vojtěch 1987 3 Trutnov
131 06123 DM ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech
132 12401 ZS BARCAJ Adam 1988 3 SK Přerov
133 10860 ZS MACÍK Jan 1988 3 D Kounice
134 10854 ZS RICHTER Tomáš 1988 3 D.Kounice
135 01051 ZS SMRČKA Štěpán 1988 3 Benátky
136 30101 ZS DAILLE Etienne 1989 3 France
137 02212 ZS HANZÁLEK Michal 1989 3 SK VS ČBu
138 12112 ZS KOPŤÁK Daniel 1989 3 KK Opava
139 11903 ZS NEDVĚD Jaroslav 1989 3 Olomouc
140 12103 ZS NÁHLÍK Jiří 1989 3 KK Opava
141 09991 ZS PŘINDIŠ Vít 1989 3 USK Praha
142 05316 ZS RYCHTERA Tomáš 1989 3 Dv Král
143 19920 ZS ŘEZÁČ Jan 1989 3 Olomouc
144 04318 ZM GOTVALD Robert 1990 3 Č Lípa
145 11986 ZM HERINK Jiří 1990 3 Olomouc
146 19928 ZM HOUSEREK Aleš 1990 3 Olomouc
147 12205 ZM HÁJEK Filip 1990 3 NH Ostrava
148 05240 ZM ORNST Zdeněk 1990 3 L Žatec
149 12152 ZM POSTŘIMOVSKÝ Marcel 1990 3 KK Opava
150 04331 ZM VLČEK Jan 1990 3 Č Lípa
151 19927 ZM DUPAL Jiří 1991 3 Olomouc
152 05277 ZM SMAŽÍK Jiří 1991 3 L Žatec
153 05284 ZM ZÍT Petr 1991 3 L Žatec
154 01223 KOBES Jan 1979 1 D Brandýs
155 04219 PECHLÁT Hynek 1971 +2 KVS Sušice
156 30201 MITCHELL Paul 1978 1 England
157 08802 MAROUL Ladislav 1968 2 Rožátov
158 01428 FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy
159 02427 VM KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č Kruml
160 02418 VS PÁRTL Miroslav 1954 +3 Č Kruml
161 02404 ZM ŠÍP Vojtěch 1990 3 Č Kruml
162 07806 PRCHLÍK Michal 1981 2 Luž Tábor
163 07815 PĚNKA Tomáš 1982 3 Luž Tábor
164 01229 HEK Jan 1981 +2 D Brandýs
165 02302 BOČEK Zdeněk 1975 1 SK VS ČBu
STARTOVNÍ LISTINA KATEGORIE C2
Startovní Registrační Věková Jméno Rok Výkonostní Oddíl
číslo číslo kategorie narození třída
----------------------------------------------------------------------------
1 00905 DOLEŽAL Tomáš 1976 1 USK Praha
00909 BUCHNAR Vladimír 1976 USK Praha
2 09710 PRAŽAN Milan 1981 1 RK Troja
09701 ČIHÁK Miloš 1979 RK Troja
3 00975 SVAČINA Pavel 1973 1 USK Praha
00976 SVAČINA Petr 1973 USK Praha
4 01218 ŠVEJDA Jan 1974 1 D Brandýs
01230 RAŠEK Michal 1977 D Brandýs
5 01226 DS HAMMER Martin 1985 1 D Brandýs
01227 VLČEK Ladislav 1985 D Brandýs
6 02338 DS VÁCHA Viktor 1985 1 SK VS ČBu
09978 SEHNAL Štěpán 1985 USK Praha
7 05524 VM HAJDUČÍK Miroslav 1962 1 Sl Hr Kr
05522 RENČÍN Tomáš 1961 Sl Hr Kr
8 11913 DANĚK Aleš 1979 2 Olomouc
11965 JANČÁLEK David 1986 Olomouc
9 00955 DS VOLF Vojtěch 1985 2 USK Praha
00977 PROKS Jakub 1984 USK Praha
10 01403 VOVES Ladislav 1985 +2 Kralupy
04810 MATĚJÁK Petr 1973 Klášterec
11 06602 HOJDA Ladislav 1973 +2 Horš.Týn
03509 KVAPIL Martin 1976 Sl KVary
12 00124 LULA Jiří 1974 2 Boh Praha
00127 MARTIN Václav 1971 Boh Praha
13 07706 KAŠPAR Jan 1982 2 K Braník
04308 ŠRÁMEK Michal 1982 Č Lípa
14 01120 ŠENK Marek 1974 +2 KK Brandýs
01109 JAKUBŮ Jaroslav 1973 KK Brandýs
15 03337 DS ZDRÁHAL Jan 1985 +2 Blovice
03338 ZDRÁHAL Petr 1987 Blovice
16 09713 ZNAMENÁČEK Milan 1971 +2 RK Troja
09706 ŠROGL Michal 1972 RK Troja
17 12282 PŠENICA Rostislav 1980 2 NH Ostrava
11960 KABRHEL Václav 1983 Olomouc
18 03211 PIVOŇKA Zdeněk 1982 +2 Staňkov
06625 KAŇJAK Robin 1985 Horš.Týn
19 13502 DS BEDNÁREK Jakub 1985 +2 Zabřeh
12440 STRAKA Martin 1985 SK Přerov
20 10326 DS LINKESCH Milan 1984 2 Spoj Brno
10314 KUPILÍK Jan 1984 Spoj Brno
21 10325 MAREK Michal 1971 2 Spoj Brno
10338 ŠAMÁNEK Pavel 1972 Spoj Brno
22 12406 DM ŠIROKÝ Martin 1986 2 SK Přerov
12445 VLČEK Jakub 1986 SK Přerov
23 00819 PRAŽÁK Michal 1979 3 S Žižkov
00818 VLACH Jiří 1978 S Žižkov
24 09969 DM KOUDELA Lukáš 1987 3 USK Praha
09973 VRZÁŇ Jakub 1987 USK Praha
25 01725 VM PETERKA Vít 1969 2 Rakovník
01720 MINAŘÍK Miroslav 1955 Rakovník
26 05202 BAUSTEIN Daniel 1973 2 L Žatec
05214 MILYÁN Dušan 1973 L Žatec
27 01726 VM PŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník
01707 HOLÝ Jiří 1957 Rakovník
28 04331 ZM VLČEK Jan 1990 3 Č Lípa
04318 GOTVALD Robert 1990 Č Lípa
29 06428 STODOLA Ondřej 1981 3 V Mýto
06411 KUBŮ Jiří 1981 V Mýto
30 11933 DM NEDVĚD Marek 1987 3 Olomouc
11932 KADLEC Petr 1987 Olomouc
31 12830 VM SCHREIBER Zbyněk 1963 +2 Šumperk
12825 RAŠNER Karel 1976 Šumperk
32 09960 DM KOPLÍK Tomáš 1986 2 USK Praha
00942 HRADÍLEK Vavřinec 1987 USK Praha
33 04850 DM KRATOCHVÍL František 1988 3 Klášterec
04844 FOUKAL Pavel 1987 Klášterec
34 12414 DS MRÁČEK Ondřej 1985 3 SK Přerov
12414 MRÁČEK Ondřej 1985 SK Přerov
35 19928 ZM HOUSEREK Aleš 1990 3 Olomouc
19927 DUPAL Jiří 1991 Olomouc
36 00740 BILÝ Miloslav 1969 3 Tech Praha
00719 MIŠOŇ Pavel 1969 Tech Praha
37 30101 VM DAILLE Etienne 1989 2 France
30102 DAILLE Jerome 1965 France
38 04507 INDRUCH Jaromír 1976 MT KVS HrKr
01216 INDRUCH Tomáš 1976 D Brandýs
39 01402 KOVÁRNÍK Lukáš 1977 2 Kralupy
02302 BOČEK Zdeněk 1975 SK VS ČBu
STARTOVNÍ LISTINA KATEGORIE K1Z
Startovní Registrační Věková Jméno Rok Výkonostní Oddíl
číslo číslo kategorie narození třída
------------------------------------------------------------------------------
1 00920 VM GROSSMANNOVÁ Zdena 1965 1 USK Praha
2 00929 HODAČOVÁ Michaela 1974 1 USK Praha
3 04917 PIŠVEJCOVÁ Klára 1974 1 Roudnice
4 11948 MAROUSKOVA Michaela 1975 1 Olomouc
5 00925 MAŠKOVÁ Alena 1976 1 USK Praha
6 01213 SEMERADOVÁ Vanda 1978 1 D Brandýs
7 09980 LEJSALOVÁ Blanka 1979 1 USK Praha
8 00915 DS ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Praha
9 19901 DS HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 Olomouc
10 00923 DS HRADÍLKOVÁ Kristýna 1984 +2 USK Praha
11 02318 DM PINKAVOVÁ Marta 1986 +2 SK VS ČBu
12 00801 HERMANOVÁ Ivana 1983 +2 S Žižkov
13 12134 ŠOLTÝSOVÁ Kateřina 1973 +2 KK Opava
14 11976 DM VYBÍRALOVÁ Zuzana 1986 +2 Olomouc
15 01222 DS DANDOVÁ Michala 1984 +2 D Brandýs
16 00820 KOEHLEROVÁ Renata 1975 +2 S Žižkov
17 02327 DM STACHOVÁ Pavlína 1986 +2 SK VS ČBu
18 04910 CHLÁDKOVÁ Petra 1983 +2 Roudnice
19 03504 HOJDOVÁ Gabriela 1978 +2 Sl KVary
20 05511 DS KAŠPAROVÁ Anna 1985 +2 Sl Hr Kr
21 07106 HROMÁDKOVÁ Lucie 1982 2 C-K Č.Skal
22 05404 FRÝZLOVÁ Iveta 1980 2 SKP HrKr
23 07119 SEDLÁČKOVÁ Lucie 1978 2 C-K Č.Skal
24 05403 FELINGEROVÁ Radka 1978 2 SKP HrKr
25 03416 NOVÁČKOVÁ Karolína 1978 2 Hubertus
26 11972 DM SOBOTKOVÁ Hana 1986 2 Olomouc
27 00904 VM ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Praha
28 02209 ZS VÁCHOVÁ Barbora 1988 2 SK VS ČBu
29 00978 DM VLASOVÁ Barbora 1987 2 USK Praha
30 05510 DM OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 +3 Sl Hr Kr
31 00922 HEJSKOVÁ Jana 1974 +2 USK Praha
32 00907 VM ROHANOVÁ Bronislava 1967 3 USK Praha
33 09950 ZM KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 3 USK Praha
34 00953 ZS KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 USK Praha
35 01049 ZS URBANOVÁ Mirka 1988 2 Benátky
36 04940 DM ČERNÁ Klára 1987 2 Roudnice
37 04501 DIBLÍKOVÁ Šárka 1981 2 KVS HrKr
38 03316 ZS POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice
39 02335 VRBKOVÁ Eva 1983 2 SK VS ČBu
40 00917 DS POTOČKOVÁ Kristýna 1984 +2 USK Praha
41 11540 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník
42 11992 ZÍCHOVÁ Kateřina 1979 2 Olomouc
43 11916 KOBLIHOVÁ Michaela 1983 2 Olomouc
44 04305 MARŠÁKOVÁ Sylvie 1983 2 Č Lípa
45 01416 DS HOLKOVÁ Petra 1984 2 Kralupy
46 02332 DS POKORNÁ Iva 1985 2 SK VS ČBu
47 04941 ZS BRÁDKOVÁ Alice 1988 2 Roudnice
48 01006 ZS DANDOVÁ Anna 1988 2 Benátky
49 05271 ZS BLAŽKOVÁ Šárka 1989 2 L Žatec
50 00721 MONDEKOVÁ Hana 1978 +3 Tech Praha
51 00735 VESELÁ Linda 1980 +3 Tech Praha
52 01410 VAŇKOVÁ Petra 1983 +3 Kralupy
53 03218 DM BROŽOVÁ Miroslava 1986 +3 Staňkov
54 04323 DM PROKOPOVÁ Dana 1986 +3 Č Lípa
55 05278 DM SMAŽÍKOVÁ Markéta 1986 +3 L Žatec
56 05281 DM VANYŠOVÁ Andrea 1987 +3 L Žatec
57 12179 ZS HÁJKOVÁ Michaela 1988 +3 KK Opava
58 04345 ZS MARŠÁKOVÁ Eliška 1989 +3 Č Lípa
59 05276 ZS ORNSTOVÁ Eva 1989 +3 L Žatec
60 04321 ZS ŠEDIVÁ Kateřina 1989 +3 Č Lípa
61 00711 HÁKOVÁ Jitka 1980 3 Tech Praha
62 10335 SCHRUMPFOVÁ Jana 1983 3 Spoj Brno
63 09719 VAŇHOVÁ Zuzana 1983 3 RK Troja
64 06085 DS GABORČÁKOVÁ Hana 1985 3 Trutnov
65 06022 DS VOLKOVÁ Pavla 1985 3 Trutnov
66 12204 DM BIČOVSKÁ Jana 1987 3 NH Ostrava
67 09968 ZS KOUDELOVÁ Karolína 1989 3 USK Praha
68 19911 ZS VRÁNOVÁ Linda 1989 3 Olomouc
69 04901 ZM DRAHOZALOVÁ Jana 1990 3 Roudnice
70 09971 ZM JANOUŠKOVÁ Eva 1990 3 USK Praha
71 02705 ZM VOJTOVÁ Veronika 1990 3 Ot Strak
72 02407 ZS PÁRTLOVÁ Andrea 1988 +3 Č Kruml
73 02406 ZS ŠVEHLOVÁ Leona 1989 3 Č Kruml
STARTOVNÍ LISTINA KATEGORIE C1
Startovní Registrační Věková Jméno Rok Výkonostní Oddíl
číslo číslo kategorie narození třída
------------------------------------------------------------------------------
1 01216 INDRUCH Tomáš 1976 MT D Brandýs
2 07707 VM ŠKRANC Jiří 1965 1 K Braník
3 01413 NAJMAN Martin 1972 1 Kralupy
4 01230 RAŠEK Michal 1977 1 D Brandýs
5 00821 PYTELKA Jan 1978 1 S Žižkov
6 09701 ČIHÁK Miloš 1979 1 RK Troja
7 09710 PRAŽAN Milan 1981 1 RK Troja
8 02341 HAVLÍČEK Jan 1982 1 SK VS ČBu
9 00914 HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Praha
10 01209 MERENUS Jan 1983 1 D Brandýs
11 00932 DS GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Praha
12 01226 DS HAMMER Martin 1985 1 D Brandýs
13 01227 DS VLČEK Ladislav 1985 1 D Brandýs
14 02338 DS VÁCHA Viktor 1985 1 SK VS ČBu
15 00946 KREMR Patrik 1972 2 USK Praha
16 03509 KVAPIL Martin 1976 +2 Sl KVary
17 00918 DM KARÁSEK Petr 1986 2 USK Praha
18 11913 DANĚK Aleš 1979 2 Olomouc
19 04129 DM SUCHÝ Matěj 1986 +2 Sokolov
20 04810 MATĚJÁK Petr 1973 +2 Klášterec
21 00912 DS BUMAN Filip 1984 2 USK Praha
22 02221 DM LESKOVJAN Martin 1986 +2 SK VS ČBu
23 00910 BUCHNAR Tomáš 1980 2 USK Praha
24 09960 DM KOPLÍK Tomáš 1986 2 USK Praha
25 00816 MÍKA Viktor 1977 +2 S Žižkov
26 04511 DM JÁNĚ Michal 1986 2 KVS HrKr
27 00124 LULA Jiří 1974 2 Boh Praha
28 02226 DM TOMEK Lukáš 1987 2 SK VS ČBu
29 03519 KOLOVRÁTEK Lukáš 1978 2 Sl KVary
30 13527 DM MALÝ Vojtěch 1986 +2 Zábřeh
31 11927 DM BOŽEK Viktor 1986 2 Olomouc
32 06001 BEIER Artur 1970 2 Trutnov
33 01409 DM VANĚK Jiří 1987 +3 Kralupy
34 09706 ŠROGL Michal 1972 2 RK Troja
35 06029 MACHEK Radek 1980 2 Trutnov
36 07705 VM POSPÍŠIL Tomáš 1965 2 K Braník
37 04830 KOLÁŘ Jan 1978 2 Klášterec
38 13508 HOPJAN Radek 1981 +2 Zábřeh
39 04507 INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HrKr
40 13525 DS PETŘÍK Jaroslav 1985 +2 Zábřeh
41 10338 ŠAMÁNEK Pavel 1972 2 Spoj Brno
42 02225 DM KOTRBATÝ Libor 1987 2 SK VS ČBu
43 06030 MAREK Aleš 1978 2 Trutnov
44 06042 MOŠTĚK Ondřej 1982 2 Trutnov
45 01411 VM VANĚK Jiří 1961 3 Kralupy
46 04844 DM FOUKAL Pavel 1987 3 Klášterec
47 07104 DM HLADÍK Jiří 1986 2 C-K Č.Skal
48 06002 VS HÁK Jiří 1952 2 Trutnov
49 03338 DM ZDRÁHAL Petr 1987 2 Blovice
50 03337 DS ZDRÁHAL Jan 1985 2 Blovice
51 12440 DS STRAKA Martin 1985 +2 SK Přerov
52 01404 VM FALTUS Milan 1957 2 Kralupy
53 01726 VM PŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník
54 03424 VM SÝKORA Jaroslav 1961 2 Hubertus
55 12830 VM SCHREIBER Zbyněk 1963 2 Šumperk
56 10325 MAREK Michal 1971 2 Spoj Brno
57 11959 ROZSYPAL Rudolf 1971 2 Olomouc
58 06602 HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn
59 01210 MRŮZEK David 1976 2 D Brandýs
60 13501 BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh
61 03303 LINHART Stanislav 1983 3 Blovice
62 00732 SELUCKÝ Martin 1977 2 Tech Praha
63 10314 DS KUPILÍK Jan 1984 2 Spoj Brno
64 10326 DS LINKESCH Milan 1984 2 Spoj Brno
65 04509 DS DAVID Ondra 1984 2 KVS HrKr
66 13502 DS BEDNÁREK Jakub 1985 2 Zabřeh
67 06626 DS EBERL Petr 1985 2 Horš.Týn
68 06625 DS KAŇJAK Robin 1985 2 Horš.Týn
69 09978 DS SEHNAL Štěpán 1985 2 USK Praha
70 11965 DM JANČÁLEK David 1986 2 Olomouc
71 00901 ZS BUSTA Jan 1989 2 USK Praha
72 04234 VALENTA Josef 1973 +3 KVS Sušice
73 30102 VM DAILLE Jerome 1965 3 France
74 09713 ZNAMENÁČEK Milan 1971 3 RK Troja
75 12825 RAŠNER Karel 1976 3 Šumperk
76 09709 ČMELÍK Richard 1977 3 RK Troja
77 09711 NOVÁK Jiří 1980 3 RK Troja
78 00930 HONĚK Tomáš 1981 3 USK Praha
79 07124 DS BENEŠ Michal 1985 3 C-K Č.Skal
80 04528 DM INDRUCH Jan 1986 3 KVS HrKr
81 11966 DM KOBLIHA Martin 1986 3 Olomouc
82 02227 DM POŘÁDEK Milan 1986 3 SK VS ČBu
83 11912 DM GREGOR Čeněk 1987 3 Olomouc
84 11932 DM KADLEC Petr 1987 3 Olomouc
85 04517 DM LEMBERK Jan 1987 3 KVS HrKr
86 11933 DM NEDVĚD Marek 1987 3 Olomouc
87 04521 DM RAK Lukáš 1987 3 KVS HrKr
88 02208 DM WEBER Oldřich 1987 3 SK VS ČBu
89 11995 ZS GÁBA Václav 1988 3 Olomouc
90 00944 ZS JANOUŠEK Milan 1988 3 USK Praha
91 04850 ZS KRATOCHVÍL František 1988 3 Klášterec
92 11975 ZS STIBOR Jiří 1988 3 Olomouc
93 11986 ZM HERINK Jiří 1990 3 Olomouc
94 03211 PIVOŇKA Zdeněk 1982 +2 Staňkov
95 07805 PRCHLÍK Jiří 1978 +2 Luž Tábor