Home   |   Kalendář akcí   |   Kultura   |   Sport   |   Zpravodaj   |   Kralupské firmy   |   Hokejbal   | Pátek 26. dubna 2024
 Zpravodaj

Zpravodaj > Listopad 2002

Judo

V průběhu září se rozběhla i judistická sezóna, která vyvrcholí v listopadu mistrovstvími republiky v jednotlivých žákovských kategoriích.
V závěru září vybojovali na Velké ceně Mostu Jaroslav Kopecký a Michael Šváb druhá místa v kategorii mladších žáků.
Pro nejmladší závodníky v kategoriích přípravky a mláďat proběhlo již
4.kolo Kralupské miniligy. I po čtvrtém kole jsou naši závodníci na čele osmičlenné tabulky. V tomto kole získali první místa Štěpán Hajn, Martin Škrabálek a Jan Němec. Druhá místa obsadili František Hánl, Petr Jelínek, Denys Luksík a Michal Servátka, na třetím místě se umístil Pavel Tkadlec. Nejmladší závodníci se v posledním prosincovém kole budou ze všech sil snažit o udržení vedoucí příčky a tím i zisk putovního poháru. Jejich starší kamarádi, kteří se kvalifikovali na Mistrovství republiky budou mít pozici o hodně těžší, ale i oni určitě napnou všechny síly, aby v těžké konkurenci obstáli.